Sture Herbert Lindström oljemålning

105416

LINDSTRÖM, Sture Hubert (1900-1975), fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggare, signerad H. Lindström, olja på duk, 35x50 cm

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Budhistorik (2 bud)

51626
50280

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.