Ljusstakar i silver

105413

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Wien, 1800-tal, höjd ca 25 cm, vikt ca 755 g

Ljusmanchetter med bucklor

Silver

Ljusstakar i silver

Budhistorik (9 bud)
54689
3 600
54615
3 400
54583
3 200
53974
53661
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.