Rysk ikon

105410

IKON, Ryssland, 1800-tal, 35.5x31,5 cm

Slitage, skador

Diverse

Rysk ikon
Budhistorik (34 bud)
54761
3 800
54760
3 600
54758
3 400
54757
3 200
54756

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.