Theo Moore akvarell

105409

MOORE Theo (1879-?): Vendig i månsken, signerad, akvarell, 26x32 cm

Konst, Måleri

Theo Moore akvarell

Budhistorik (1 bud)

49424
2011-10-07 17:04:21

2011-10-12 kl 14:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.