Santeri Salokivi oljemålning

105400

SALOKIVI, Santeri (Finland 1886-1940): Damporträtt, monogramsignerad SS och daterad Paris -20, olja på duk, 74x63 cm, dubblerad

Duklagning

Konst, Måleri

Santeri Salokivi oljemålning

Budhistorik (2 bud)

54217
50267

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.