Madeleine Pyk litografi

105399

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43 cm, oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (5 bud)
54652
500
53838
450
47769
47555
45144

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.