Ljusstakar i senempire brons

105369

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 28 cm

Buckla

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar i senempire brons

Budhistorik (11 bud)
54531
4 800
54527
4 600
52073
4 400
51157
4 200
51156

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.