Armband ring i 18 k guld

105361

ARMBAND, 2 st., RING, 18 k guld, vikt ca 11 g

Slitage, skador, en pärla saknas

Guld/Smycken

Armband ring i 18 k guld
Budhistorik (9 bud)
47885
53771
1 900
47885
1 800
53770
1 700
47885
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.