Lennart Jirlow färglitografi

105352

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Paret i gräset", signerad L. Jirlow, 1/L, färglitografi, 38x44,5 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (4 bud)

53950
2 600
46156
2 400
46156
45979

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.