Oljemålning 1700/1800-tal

105346

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Astronomen, olja på pannå, 26x20 cm

Ramskador

Konst, Måleri

Oljemålning 1700/1800-tal

Budhistorik (24 bud)
51500
1 700
51473
1 600
51473
51184
1 400
50027
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.