Otto Lindberg oljemålning

105339

LINDBERG, Otto (1880-1955): Tallar i Söderhamn, signerad Otto Lindberg 1923, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Otto Lindberg oljemålning
Budhistorik (7 bud)
53776
600
53772
550
53623
500
53598
450
53547

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.