Sven Jonson färglitografier

105334

JONSON, Sven (1902-1981) 4 st.: "Natten är dagens mor, kaos är granne med gud", 5 st, stämpelsignerade, 299/390, färglitografier, bladstorlek fyra stycken 58x81 cm resp ett med bladstorlek 84x58 cm

hanteringsveck

Sven Jonson färglitografier
Budhistorik (4 bud)

52289
51860
550
46300
500
45143

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.