Bert Johnny Nilsson färglitografi

105324

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Komposition med flygel, signerad, 87/222, färglitografi, 56x76 cm

Budhistorik (10 bud)
54660
750
54651
700
48689
650
54632
600
48689
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.