Makode Linde litografi

105317

LINDE Makode (samtida) Figur, signerad och numrerad Makode 23/65, litografi, 32x26 cm

Makode Linde litografi
Budhistorik (18 bud)
53783
53780
53778
53777
950
53775
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.