Salvador Dali färglitografi

105315

DALI Salvador( 1904-1989): ur Carmen, signerad Dali, E A, färglitografi, 54x 42,5 cm

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (12 bud)
54191
1 900
54539
1 800
54191
1 700
53616
1 600
53198

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.