Cassone barocktyp i ek

105295

CASSONE, barocktyp, ek, höjd 56, 149x60 cm

Slitage och skador, trasig nyckel medföljer

Cassone barocktyp i ek

Budhistorik (5 bud)
51513
51190
1 400
49881
47845
45079

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.