Mikael Kihlman färglitografi

105285

KIHLMAN, Mikael (samtida): Våg i Bretagne, PT, signerad Mikael Kihlman, färglitografi, 47x56,5 cm

Mikael Kihlman färglitografi

Budhistorik (2 bud)

50863
49434

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.