Eugenen de Kermadec oljemålning

105283

KERMADEC, Eugene de, (1899-1977): La famille, signerad E de Kermadec, olja på duk, 22x35 cm
Proveniens: Galerie Simon, Paris

Konst

Budhistorik (8 bud)
63048
7 800
62460
7 600
59595
7 000
58730
6 200
58032
3 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.