Joan Miró färglitografi

105276

MIRO Joan (1893-1983):Je travaille comme un jardinier, färglitografi ,signerad och numrerad 26/100, 30x42 cm

veck

Joan Miró färglitografi
Budhistorik (21 bud)
54189
54517
1 900
54189
1 800
54107
1 700
54107
1 300

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.