Anthony Whelihan färgserigrafi

105273

WHELIHAN, Anthony R. (samtida): Marilyn Monroe, signerad och numrerad Anthony R. Whelihan 80/300, färgserigrafi, 85x67 cm

Budhistorik (20 bud)
53602
1 800
54258
1 700
53602
1 600
53655
53602
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.