Chenia Ekström oljemålning

105272

EKSTRÖM, Chenia (Ryssland-Sverige 1915-85): Rusande renar, signerad Chenia, olja på pannå, 58x79 cm

Konst, Måleri

Chenia Ekström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

52232
50254

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.