Bror Hjort skulptur

105270

HJORT, Bror (1894-968): Mor med två barn, skulptur, patinerat gips, signerad Bror Hjort, höjd 30 cm

Lagningar

Konst

Bror Hjort skulptur

Budhistorik (5 bud)
60608
1 700
62541
1 600
60608
59932
900
56155

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.