Barnmöblemang

105269

BARNMÖBLER, 18/1900-tal, bestående av soffa, stol, bord, gungstol, vitmålade

Slitage, skador

Barnmöblemang
Budhistorik (6 bud)
54501
51700
48512
900
48161
600
47998
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.