Per Julius akvarell

105263

JULIUS, Per (född 1951): Sommar, Sörleviken, Nordingrå, signerad P. Julius, akvarell, 18,5x37 cm

Ändringar/tillägg
Akvarell, 18,5x37 cm

Konst, Måleri

Per Julius akvarell

Budhistorik (17 bud)
53639
53637
3 800
53635
3 600
53636
3 600
53635
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.