Oljemålning landskap med barn

105255

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen England, 1800-tal: Landskap med lekande barn, olja på duk, 22x29 cm

Konst, Måleri

Oljemålning landskap med barn

Budhistorik (6 bud)
53597
550
53578
500
53206
450
44934
53203

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.