Oljemålning engelskt landskap

105253

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen England, 1800-tal: Landskap med lekande barn, olja på duk, 24x34 cm

Konst, Måleri

Oljemålning engelskt landskap

Budhistorik (8 bud)
53596
51499
750
53480
750
51499
500
51289
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.