Servisdelar Gemina Royal Copenhagen

105250

MATSERVISDELAR , 107 st., Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm

Skador i form nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (14 bud)
54259
7 600
54449
7 400
54259
6 800
48581
6 600
48581
5 400

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.