Sybaroner

105248

SYBARONER, 2 st, 1800-tal, varav en med låda, höjd 83 resp. 78 cm

Slitage

Sybaroner

Budhistorik (5 bud)
51795
48949
48948
48945
500
44780

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.