Fruls Tilpo akrylmålning

105234

TILPO, Fruls (född 1960): "Lätt med folk som kommer direkt från lera" signerad och daterad Fruls Tilpo1997, akryl på duk, 38,5x46,5 cm

Gåvoinskription

Konst, Måleri

Fruls Tilpo akrylmålning
Budhistorik (10 bud)
53512
53574
53512
1 900
53067
1 800
53067
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.