Ljusstake, 1700-tal

105231

LJUSSTAKAE, barock, 1700-tal, brons, höjd 7,5 cm

Gammal lagning med mässing

Diverse

Ljusstake, 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

50965
46287

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.