Ljusstakar 1700-tal

105228

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, barocka, 1700-talets första hälft, brons, höjd 11-13 cm

Diverse

Ljusstakar 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

50385
1 300
50384
47634
750
46285
450

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.