Mässingsfat 1700-tal

105225

SKÅLFAT, mässing, rokoko 1700-tal, längd 38,5 cm

Lagningar

Diverse

Mässingsfat 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
53096
53140
53096
1 900
53046
1 800
53046
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.