Yrjö Edelmann färglitografi

105209

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Utan titel, signerad Y Edelmann, 69/150, färglitografi, bladstorlek 87x120 cm, visas endast online

Oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (3 bud)

50111
49115
450
47655

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.