Yrjö Edelman färglitografi Golfklubba

105207

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen golfklubba, signerad och numrerad Y. Edelmann, 11/150, färglitografi, bladstorlek 124x88 cm, visas endast online

Oramad

Budhistorik (2 bud)

54057
49890

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.