Bengt Wallberg serigrafi

105200

WALLBERG, Bengt (1931-2004): "Barndomen: Landskapet -2030", signerad och daterad Wallberg -02, 4/190, färgserigrafi, 48x58 cm

Bengt Wallberg serigrafi
Budhistorik (1 bud)

46148
2011-10-04 20:42:57

2011-10-09 kl 22:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.