Damporträtt 1700-tal

105192

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Damporträtt, olja på duk, 82x64 cm

Reva, förgbortfall, lagning.

Konst, Måleri

Damporträtt 1700-tal

Budhistorik (57 bud)
52697
12 500
52687
12 000
52678
11 500
52677
11 000
52668
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.