Ivar Kamke oljemålning

105188

KAMKE, Ivar (1882-1936): Tvätterskor, signerad och daterad 1922, olja på duk, 86x70 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Ivar Kamke oljemålning

Budhistorik (47 bud)
52817
22 000
52649
21 000
52811
21 000
52649
20 000
52809
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 099 EUR, 2 361 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.