Conroy Maddox gouache

105187

MADDOX, Conroy (England född 1912): "Objects in a Landscape", signerad och daterad Conroy Maddox -40, gouache, 35x50
PROVENIENS: Galerie Bel'Art, Stockholm

Konst, Måleri

Conroy Maddox gouache

Budhistorik (6 bud)
52166
52164
1 700
51529
51496
850
50561
750

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.