Stellan Mörner oljemålning

105184

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Komposition, signerad och daterad Mörner -61, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Stellan Mörner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
51947
6 200
51944
5 000
47579
4 200
47577
47575
2 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.