Tom Seymour oljemålning

105177

SEYMOUR, Tom (1844-1904): Boskap i landskap, signerad Tom Seymour, olja på duk, 51x40 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Tom Seymour oljemålning

Budhistorik (16 bud)
52481
1 400
52358
1 300
52476
1 300
52358
52473

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.