Sekretär i gustaviansk stil

105174

SEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk stil, mahogny, höjd 121 92x48, nyckel finns

Fanerskador, lagat ben

Sekretär i gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
52346
50444
2 800
45172
2 600
50442
2 400
45172

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.