Olof August Hermansen oljemålning

105170

HERMANSEN Olaf August (Danmark, 1849-1897) Motiv från Trårod, monogramsignerad, olja på duk, 24x30 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
53103
1 300
51995
53088
51995
48925
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.