Pelle Åberg oljemålning

105166

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Regn - Götgatan, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 58x54 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
53330
5 600
53328
5 000
53327
4 200
53326
3 600
53325

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.