Inge Schiöler oljemålning

105155

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Stilleben med blommor, signerad Inge Schiöler, olja på pannå, 36x30 cm

Konst, Måleri

Inge Schiöler oljemålning

Budhistorik (11 bud)
52380
10 000
52356
9 800
52376
9 800
52356
9 600
52372
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.