Bengt Orup oljemålning

105153

ORUP, Bengt (1916-1996): Konstruktiva fasader, signerad Orup, olja på duk, 30x48 cm.

Konst, Måleri

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (8 bud)
50000
7 000
51236
6 800
50000
6 600
49562
6 400
47462
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.