Jeanne G Kempinski foto

105148

KEMPINSKI, G Jeanne (samtida): Barbie och Ken, monogramsignerad och daterad a tergo Jgk 2008, fotografi, 41,5x60

Kantstött.

Konst, Fotografi

Jeanne G Kempinski foto
Budhistorik (5 bud)
51981
900
51651
850
46753
45534
44774

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.