Spegellampetter 1 par

105147

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, för 2 ljus vardera, ca 59x63 cm vardera

Smärre lagningar och skador

Speglar, Belysning, Diverse

Spegellampetter 1 par

Budhistorik (15 bud)
52397
2 800
52403
2 600
52397
2 400
51398
51975

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.