Ejnar Kohlmann oljemålning

105141

KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Grävlingar, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (16 bud)
52758
4 400
52749
4 200
52747
52739
3 800
52735
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.