Oljemålning passagerarångaren "Ariadne"

105131

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av finska passagerarångaren "Ariadne", signerad och daterad R. Ekholm -95, olja duk, 29x59 cm

Konst, Måleri

Oljemålning  passagerarångaren

Budhistorik (15 bud)
53322
51745
53320
51745
950
53308
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.