Armlänsstolar Sheraton stil

105130

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, Sheraton stil, 1800-tal, karmar med skulpterade gripar, bemålade, rottingklädsel

Slitage

Armlänsstolar Sheraton stil

Budhistorik (20 bud)
51826
6 000
51822
5 800
51681
5 600
51821
5 600
51681
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.